Oświadczenie Zarządu PNT Sp. z o.o. Sp.k.


10 kwietnia 2019

Szanowni Państwo,

Jedna ze spółek celowych PNT powołanych w celu realizacji jednego z projektów – Pracownia Nowych Technologii Sp. z o.o. Sp. k. mierzy się obecnie z wieloma wyzwaniami z uwagi na sytuację kryzysową, w której znalazła się spółka. Na bieżące problemy złożył się głównie krach w branży miningu cyfrowego czyli m. in. spadek kursów walut cyfrowych, a także spadek wartości urządzeń. Dodatkowo pogorszenie sytuacji spowodowane zostało drastycznymi podwyżkami cen energii elektrycznej. 

Zależy nam na tym, aby nie poddawać się spekulacjom, dlatego będziemy reagować na wszystkie fałszywe informacje i nieprawdziwe treści pojawiające się na temat działań spółki w doniesieniach medialnych. 

Z przykrością obserwujemy, że kilku Inwestorów atakuje Pracownię Nowych Technologii Sp. z o.o. Sp.k.  w mediach i na forach internetowych zmieniając kontekst wypowiedzi twórców PNT oraz rozpowszechniając nieprawdziwe informacje na temat funkcjonowania spółki.

Priorytetem jest dla nas obecnie ścisła współpraca z Inwestorami i poprawa bieżącej sytuacji. Prowadzimy rozmowy i konsultacje, aby wspólnie podjąć decyzje najlepsze dla przyszłości spółki. 

Z Inwestorami jesteśmy związani umowami z klauzulami tajności, dlatego to z nimi będziemy wyjaśniać wszelkie nasze posunięcia i kroki podejmowane przez PNT. Mediom i osobom zainteresowanym udzielamy informacji na życzenie. 

Kontakt: biuro@pnt24.pl

Zarząd Pracowni Nowych Technologii

Przeczytaj także

Zamówione zostało 600 komputerów typu Antminer S9

Zbliża się bardzo ciekawy okres na rynku miningu cyfrowego

Jest to po Rosji, druga zagraniczna lokalizacja w której swoją działalność rozpoczyna Pracownia Nowych Technologii

Eksperci Pracowni Nowych Technologii zgodnie twierdzą, iż jest to doskonała okazja do powiększenia serwerowni w Rosji