Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 270 11 10

Jak ocalić planetę dzięki wydobywaniu kryptowalut – film


6 marca 2018

Podczas targów Cryptocurrency World Expo, Prezes Pracowni Nowych Technologii Szczepan Bentyn był autorem wystąpienia pod bardzo intrygującym tytułem ‚Jak ocalić planetę przy użyciu kryptowalut?’. Dla tych, którzy nie mieli okazji jeszcze zapoznać się z prelekcją przygotowaliśmy film z polskimi napisami.

W prezentacji Szczepan Bentyn przybliża m.in. ideę tokenów personalnych, omawia główne problemy, z którymi muszą mierzyć się wydobywający kryptowaluty, a także przedstawia wspaniały plan na rozwój tego segmentu ryku przy jednoczesnym działaniu na korzyść planecie. Dowiadujemy się również dlaczego powinniśmy traktować wydobywanie kryptowalut jako prezent dla ludzkości od Satoshiego oraz czemu jest to doskonałe narzędzie do zbudowania świata opartego na wykorzystaniu energii odnawialnej.

Zapraszamy na film!

Przeczytaj także

Projekty inwestycyjne związane z nowymi technologiami wygenerowały zyski w rekordowo szybkim czasie!

Wydobywanie kryptowalut nadal jest jednym z najbardziej dochodowych i najszybciej rozwijających się biznesów inwestycyjnych w Polsce

Doświadczenie naszych ekspertów, sprawna komunikacja, a także systematyczne przekazywanie raportów okresowych sprawiają, że Inwestorzy chętnie przyłączają się do naszych projektów inwestycyjnych

Każdy przynajmniej raz usłyszał o Bitcoinie, niektórzy interesowali się tą tematyką znacznie szerzej, a wydobywanie i inwestowanie w kryptowaluty stawało się coraz popularniejsze. W konsekwencji na rynek wpłynęła ogromna ilość kapitału, skutkując w historycznie wysokich wycenach praktycznie każdej waluty.

Zapisz się