Blog

18 milionów zainwestowanych w kopalnie kryptowalut w mniej niż rok!


1 lutego 2018

 

Jeszcze całkiem niedawno, bo w maju zeszłego roku, obaliliśmy teorię głoszącą tezę, iż pierwszy milion trzeba ukraść. Informowaliśmy wtedy o tym, że na inwestycje w kopalnie kryptowalut wpłynęła łączna kwota ponad 1 miliona złotych.

Na zakończenie stycznia 2018 możemy potwierdzić, że w czasie nieprzekraczającym jeszcze roku od powstania Pracownia Nowych Technologii, obaliliśmy tę teorię już 18 razy, a zainwestowany na ten moment kapitał wynosi 18 milionów złotych!

Wydobywanie kryptowalut nadal jest jednym z najbardziej dochodowych i najszybciej rozwijających się biznesów inwestycyjnych w Polsce. Inwestycje w kopalnie kryptowalut polegają na dołączeniu w roli Wspólnika do działającej spółki wydobywającej kryptowaluty, w której Inwestor w zamian za wniesiony wkład finansowy otrzymuje udział w zyskach z jej działalności.

To już ostatnia szansa na dołączenie do projektu, który zamykamy na kwocie 21 milionów złotych, więc zainteresowanych zapraszamy do kontaktu tutaj >>

Przeczytaj także

Doświadczenie naszych ekspertów, sprawna komunikacja, a także systematyczne przekazywanie raportów okresowych sprawiają, że Inwestorzy chętnie przyłączają się do naszych projektów inwestycyjnych

Każdy przynajmniej raz usłyszał o Bitcoinie, niektórzy interesowali się tą tematyką znacznie szerzej, a wydobywanie i inwestowanie w kryptowaluty stawało się coraz popularniejsze. W konsekwencji na rynek wpłynęła ogromna ilość kapitału, skutkując w historycznie wysokich wycenach praktycznie każdej waluty.

Mając świadomość jak dynamicznie rozwija się rynek kryptowalut oraz wzrasta popularność technologii blockchain z przyjemnością zostaliśmy partnerem filmu dokumentalnego dotyczącego zagadnień związanych z tym obszarem rynku

Na czym polega inwestycja w kopalnie kryptowalut? Czym różni się od inwestycji w kryptowaluty? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań udziela Prezes Zarządu Pracowni Nowych Technologii Szczepan Bentyn.