Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 270 11 10

Blog

PNT na Cryptocurrency World Expo


6 grudnia 2017

W miniony weekend uczestniczyliśmy w targach Cryptocurrency World Expo – Warsaw Summit, podczas których jednym z prelegentów był Prezes spółki Pracowni Nowych Technologii Szczepan Bentyn, przedstawiający doskonały plan na uratowanie naszej planety.

Była to też jedna z niewielu okazji, aby z bliska zobaczyć prototyp naszego nowatorskiego układu chłodzenia koparki kryptowalut za pomocą cieczy, prezentowanego niedawno na filmie tutaj >>

Dziękujemy wszystkim, z którymi mogliśmy się spotkać na naszym stoisku i zapraszamy na fotorelację!

Przy tej okazji chcielibyśmy zaprosić Państwa również do udziału w konferencji Crypto Future Conference, która odbędzie się 15 grudnia w Warszawie. Plan spotkania zakłada siedem prelekcji, podczas których Uczestnicy otrzymają wiedzę z zakresu prawa, podatków, tradingu, bezpieczeństwa, ICO, rozwoju biznesu w oparciu o kryptowaluty oraz poznają interesujące case study.

Pracownia Nowych Techologii objęła patronatem wydarzenie, w związku z czym na hasło ‚PNT’ otrzymają Państwo 20% rabatu na zakup biletu.  Szczegółowe informacje tutaj>>

 

Przeczytaj także

Kontenerowe Centrum Obliczeniowe

KCO jest pierwszą tego typu mobilną kopalnią kryptowalut w Polsce. To autorski projekt PNT, mieszczący 162 Antminnery S9 wydobwające obecnie 15 BTC miesięcznie.

W ciągu najbliższych 20 lat nasze życie zmieni się radykalnie. Zmiany te odczuwalne będą niemal we wszystkich obszarach naszego życia. Wszystko za sprawą niezwykle dynamicznego rozwoju nowych technologii.

1 sierpnia 2017 roku w branży kryptowalut nastąpił tzw. hard fork, czyli rozłam najpopularniejszej kryptowaluty na „tradycyjnego” bitcoina (BTC) oraz nowo powstały bitcoin cash (CSS).

W specjalnie przygotowanym video podpowiadamy początkującym jak skonfigurować portfel mobilny, na którym można przechowywać PNTfan coiny, a dla bardziej zaawansowanych przygotowaliśmy krótką recenzję portfela mobilnego imToken

Na czym polega inwestycja w kopalnie kryptowalut? Czym różni się od inwestycji w kryptowaluty? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań udziela Prezes Zarządu Pracowni Nowych Technologii Szczepan Bentyn.

10 stycznia godz. 20:00