Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 270 11 10

O nas

„Postęp ludzkości przyspiesza błyskawicznie i nie da się tego powstrzymać.
Nie da się tym też sterować. Jedyne co możemy zrobić to się do tego przyłączyć.”

Szczepan Bentyn, CEO

Pracownia Nowych Technologii  jest działającą globalnie polską marką oferującą rewolucyjne produkty rozwijane w oparciu o wykorzystanie najnowszych technologii, których implementacja do różnych obszarów biznesu pozwoli na ich całkowite zrewolucjonizowanie.

Zajmujemy się  poszukiwaniem i rozwijaniem innowacyjnych rozwiązań dla finansów i energetyki w oparciu o Blockchain – technologię przyszłości, której wpływ już niebawem będzie widoczny niemal w każdym aspekcie naszego życia. PNT wychodzi naprzeciw potrzebom rynku dostarczając sprawdzone rozwiązania zarówno swoim Inwestorom jak i Klientom Korporacyjnym zainteresowanych jej rozwojem. Dostrzegamy nieoczywiste dla wielu trendy technologiczne, a dzięki pozyskanemu od Inwestorów kapitałowi budujemy dla nich infrastrukturę.

Świat potrzebuje mocy obliczeniowej aby się rozwijać, dzięki temu stała się ona aktywem inwestycyjnym, które jest niezwykle dochodowe,  a popyt na nie nieustannie rośnie. W ciągu najbliższych kilkunastu lat Pracownia Nowych Technologii, budując centra mocy obliczeniowej w modelu rozproszonym, zasilanych energią pochodzącą w 100% ze źródeł odnawialnych chce stać się właścicielem największej  mocy obliczeniowej w Europie środkowej.

Zapisz się