Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 270 11 10

Blog

Spotkanie Grupy Biznesowej Elektronika i Energetyka w Centrum Innowacji 3M


10 września 2018

Na początku września Pracownia Nowych Technologii dołączyła do spotkania 3M Grupy Biznesowej Elektronika i Energetyka, które odbyło się w Centrum Innowacji 3M.

Wiceprezes PNT Jakub Bartoszek mógł zająć zaszczytne miejsce pośród wielu innych osób zarządzających globalnie, regionalnie i lokalnie biznesem energetycznym i elektronicznym.

Była to doskonała okazja, aby podzielić się z innymi delegatami naszymi osiągnięciami w zakresie chłodzenia urządzeń obliczeniowych przy pomocy specjalistycznego płynu 3M, a także wynikami analiz prowadzonych w tym zakresie przez Dział Badań i Rozwoju PNT. Rozwiązania, nad którymi pracuje nasz zespół ekspertów spotkał się z entuzjazmem zarówno przedstawicieli organizatora, jak i pozostałych uczestników spotkania. Innowacyjne wykorzystanie produktów 3M do wspierania rozwoju technologii jest tym, na co stawia marka 3M, dlatego już podjęto rozmowy o możliwości rozszerzenia współpracy.

Przeczytaj także

Dwa miesiące po tym jak pierwsze Kontenerowe Centrum Obliczeniowe zostało zainstalowane przy ekologicznej elektrowni wiatrowej, do parku wiatrowego wjechały kolejne mobilne data center – tym razem dwa jednocześnie!

W ślad za prototypem układu chłodzenia cieczą, na początku czerwca pojawiła się nowa wersja konstrukcji służącej do chłodzenia koparek kryptowalut

Na potrzeby powołanego w zeszłym roku Działu Research & Development, odpowiedzialnego za optymalizację procesów wydobycia w naszych kopalniach kryptowalut, nawiązaliśmy współpracę z marką 3M oferującą profesjonalne płyny dedykowane technologii zanurzeniowej

Projekty inwestycyjne związane z nowymi technologiami wygenerowały zyski w rekordowo szybkim czasie!

Obejrzyj