Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 270 11 10

Blog

Przed nami najważniejsze wydarzenie inwestycyjne Europy Środkowo-Wschodniej


7 marca 2018

Już 16-17 marca 2018 roku, ICE KRAKÓW Congress Centre stanie się gospodarzem najważniejszego wydarzenia rynków walutowych nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Czwarta edycja Konferencji, Targów oraz Gali FxCuffs przyciągnie 5 tysięcy uczestników, opiniotwórczych prelegentów oraz najważniejszych przedstawicieli branży. Udział jest całkowicie bezpłatny!

FxCuffs to projekt łączący w sobie cztery imprezy – Targi, Konferencję, Konkurs oraz Galę. Wszystko odbędzie się na ponad 37 tysiącach metrów kwadratowych Krakowskiego Centrum Kongresowego, które na dwa dni stanie się największym skupiskiem inwestorów, brokerów i ekspertów rynkowych w Europie. W planie jest ponad 60 wystawców i kilkadziesiąt godzin merytorycznych wykładów!

Wśród prelegentów nie zabraknie również przedstawiciela Pracowni Nowych Technologii, Szczepana Bentyna, który na scenie przedstawi innowacyjne pomysły na wykorzystanie technologii Blockchain w odniesieniu do tokenizacji oraz poprowadzi debatę pt. ‚Do czego doprowadzi Blockchain?’.  Na stanowisku PNT będzie można spotkać się z Jakubem Bartoszkiem i porozmawiać o systemach optymalizujących funkcjonowanie kopalni kryptowalut, od naszych ekspertów zasięgnąć informacji na temat naszych projektów inwestycyjnych, a także przyjrzeć się z bliska prototypowi układu chłodzenia koparek kryptowalut za pomocą cieczy niskowrzącej, o którym więcej tutaj >>

Ale FxCuffs to nie tylko dwudniowe targi. To również nieprzerwane, całoroczne działanie na rzecz edukacji polskiego inwestora indywidualnego. Właśnie w tym celu powstała Fundacja FxCuffs, prowadząca szereg akcji mających wpływać na budowanie pozytywnego wizerunku branży FX w Polsce. Dzięki ciepłemu odbiorowi Inwestorów, FxCuffs w krótkim czasie urósł do miana najważniejszego wydarzenia inwestycyjnego w Europie Środkowo-Wschodniej.

Serdecznie zapraszamy do Krakowa i po więcej informacji na stronę FxCuffs tutaj >>

Przeczytaj także

Dla tych, którzy nie mieli okazji jeszcze zapoznać się z prelekcją z Cryptocurrency World Expo, przygotowaliśmy film z polskimi napisami.

Projekty inwestycyjne związane z nowymi technologiami wygenerowały zyski w rekordowo szybkim czasie!

Wydobywanie kryptowalut nadal jest jednym z najbardziej dochodowych i najszybciej rozwijających się biznesów inwestycyjnych w Polsce

Doświadczenie naszych ekspertów, sprawna komunikacja, a także systematyczne przekazywanie raportów okresowych sprawiają, że Inwestorzy chętnie przyłączają się do naszych projektów inwestycyjnych

Każdy przynajmniej raz usłyszał o Bitcoinie, niektórzy interesowali się tą tematyką znacznie szerzej, a wydobywanie i inwestowanie w kryptowaluty stawało się coraz popularniejsze. W konsekwencji na rynek wpłynęła ogromna ilość kapitału, skutkując w historycznie wysokich wycenach praktycznie każdej waluty.

Zapisz się