Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 270 11 10

Blog

Pracownia Nowych Technologii na konferencji I Love Crypto


9 listopada 2018

 

W konferencji I Love Crypto, która odbyła się 23 października wzięli udział najbardziej znani specjaliści z branży i szkolili uczestników z praktycznego wykorzystania miningu cyfrowego i blockchain w biznesie.

Wydarzenie odbyło się na scenie Multikina warszawskich Złotych Tarasów i zgromadziło na auli największych fanów kryptowalut oraz technologii blockchain, którzy mogli dowiedzieć się m.in. jak zrobić ICO, czym jest ETO, jak wygenerować token firmowy oraz jak go wykorzystać w firmie.

Organizatorzy od początku założyli, że I Love Crypto będzie pierwszą tego typu konferencją przygotowaną specjalnie dla ludzi biznesu w zgrywalizowanej formie. Oparcie wyników prelegentów o smart kontrakt, stanowiło inteligentną umowę między prelegentami, organizatorem i publicznością.

W związku z powyższym Prezes PNT Szczepan Bentyn, głosami publiczności, uplasował się na IV miejscu najlepszych wystąpień podczas tego wydarzenia, z prelekcją na temat sposobów wykorzystania tokenów w celu zwiększenia swoich zasięgów oraz sprzedaży. Nagrodę ze sceny w imieniu Szczepana Bentyna odebrał Wiceprezes PNT Jakub Bartoszek. Gratulujemy!

Przeczytaj także

Wszystko wskazuje na to, że od przyszłego roku sytuacja na rynku energetycznym w Polsce znacząco wpłynie na funkcjonowanie branży miningu cyfrowego

Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń w branży miningu cyfrowego

Na potrzeby powołanego w zeszłym roku Działu Research & Development, odpowiedzialnego za optymalizację procesów wydobycia w naszych kopalniach kryptowalut, nawiązaliśmy współpracę z marką 3M oferującą profesjonalne płyny dedykowane technologii zanurzeniowej

Zgodnie z zapowiedzią o planowanym zamknięciu pierwszego projektu inwestycyjnego PNT na kwocie 21 milionów złotych, informujemy, iż założenia zostały zrealizowane!

Zapisz się