Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 270 11 10

Blog

PNT po raz kolejny partnerem Cryptocurrency World Expo


24 sierpnia 2018

W dniu 19 lipca Pracownia Nowych Technologii po raz kolejny dołączyła do zaszczytnego grona partnerów i wzięła udział w Cryptocurrency World Expo – Warsaw Summit.

Cryptocurrency World Expo to największy event dotyczący kryptowalut w Polsce. Tegoroczna edycja odbyła się w Multikinie Złote Tarasy. W wydarzeniu brało udział ok 1400 osób, które na co dzień zajmują się  inwestowaniem w kryptowaluty, lub interesują się tą tematyką. Wśród największych domów maklerskich, giełd kryptowalutowych i całej społeczności kryptowalutowalutowej Prezes PNT Szczepan Bentyn przeprowadził prelekcję o nazwie “I personalised myself”, dotyczącej głównie tematyki tokenów personalnych, której jest pionierem w Polsce.

W tym roku Cryptocurrency World Expo podzielona była na cztery bloki tematyczne.
Pierwszy obszar ‘Inwestycje i handel kryptowalutami’ poświęcony był tematom związanym z bezpieczeństwem inwestycji na rynku kryptowalut oraz podpowiadał jak wybrać najlepszy model inwestycyjny. Drugi blok poświęcony był rozwojowi, na którym można było dowiedzieć się, jak wykorzystać technologię blockchain w praktyce.

Jak skutecznie przeprowadzić ICO? Jak pozyskać środki i finansowanie dla Twojego projektu? Na te pytania słuchacze otrzymali odpowiedź biorąc udział w trzecim bloku - Pre-ICO, ICO. Czwarty i zarazem ostatni blok tematyczny pt. prawo i podatki dotyczył przyszłości regulacji kryptowalut w Polsce.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z konferencji oraz wideo z rozmową  przeprowadzoną podczas wydarzenia przez Prezesa PNT Szczepana Bentyna  z Clemet Thibault, starszym analitykiem giełdowym w Investing.com, pośrednikiem w komunikacji z mediami, dostarczającym analizy i opinie na wszystkie tematy związane z kryptowalutami oraz amerykańskim rynkiem giełdowym.

Przeczytaj także

Kontenerowe Centra Obliczeniowe powstające w ramach projektów Pracowni Nowych Technologii zostały wyposażone niedawno w efektywniejsze systemy wentylacyjne

Dwa miesiące po tym jak pierwsze Kontenerowe Centrum Obliczeniowe zostało zainstalowane przy ekologicznej elektrowni wiatrowej, do parku wiatrowego wjechały kolejne mobilne data center – tym razem dwa jednocześnie!

W ślad za prototypem układu chłodzenia cieczą, na początku czerwca pojawiła się nowa wersja konstrukcji służącej do chłodzenia koparek kryptowalut

Zgodnie z zapowiedzią o planowanym zamknięciu pierwszego projektu inwestycyjnego PNT na kwocie 21 milionów złotych, informujemy, iż założenia zostały zrealizowane!

Obejrzyj