Blog

Pierwsze Zgromadzenie Wspólników Inwestorów Pracowni Nowych Technologii


22 maja 2017

Pierwsze Zgromadzenie Wspólników Inwestorów Pracowni Nowych Technologii22 maja 2017r. o godzinie 10.00 w jednej z warszawskich kancelarii notarialnych przy ulicy Siennej odbyło się pierwsze Zgromadzenie Wspólników spółki PNT spk. Podczas spotkania udziały objęło kilkunastu Inwestorów.

Każdy Wspólnik otrzymał również portfel sprzętowy Pracowni Nowych Technologii Ledger Nano S służący do przechowywanie zgromadzonych kryptowalut. Prezes Zarządu PNT Szczepan Bentyn przeprowadził krótkie szkolenie wprowadzające związane z przeznaczeniem i obsługą portfela.

Zgromadzenia Wspólników to  nie tylko czas załatwiania formalności ale również doskonała okazja do spotkania z Zarządzającymi projektem oraz uzyskania odpowiedzi na dziesiątki pytań związanych z funkcjonowaniem oraz planami rozwoju spółki. To  również czas na wymianę sugestii i doświadczeń pomiędzy Wspólnikami PNT spk. oraz pogłębienie wiedzy branżowej o technologii Blockchain i nie tylko.

 

Przeczytaj także

Otrzymujemy wiele pytań dotyczących wpływu wahań kursu Bitcoina na osiągany przez Inwestorów zysk. Czy zatem Inwestor powinien cieszyć się ze wzrostu jego ceny i martwić gdy zaobserwuje jej spadek?

Zapraszamy na webinar na temat inwestycji w park maszynowy, sprzedający moc obliczeniową potrzebną do wytworzenia kryptowalut