Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 270 11 10

Oświadczenie Pracowni Nowych Technologii w sprawie FSO


2 października 2018

Szanowni Państwo,

Niniejszym informujemy, iż artykuł widniejący na portalu cryptojanusz.pl zawiera nieprawdziwe informacje i wprowadza czytelnika w błąd.

Osoby prowadzące kopalnię kryptowalut na terenie starej hali spawalni FSO w Warszawie nie były związane z Pracownią Finansową, ani Pracownią Nowych Technologii. Mimo wstępnych planów, Data Center PNT nigdy nie powstało na terenie FSO na Żeraniu. Żadna ze spółek z Grupy Pracownia Finansowa nie uczestniczyła w procesie budowania ani pozyskiwania kapitału na rzecz budowy serwerowni w przedmiotowym miejscu. Żadna ze spółek z Grupy Pracownia Finansowa nie współpracowała z podmiotami oraz osobami związanymi z firmą PGC.

Spółki z Grupy PF prowadzą swoją działalność zgodnie z zapisami obowiązującego prawa. Osoby decydujące się na zainwestowanie w projekty inwestycyjne nowych technologii podpisywały umowy zawierające zapisy o ryzyku. Inwestorzy posiadają dostęp do dokumentów finansowych spółki oraz otrzymują cykliczne raporty, w których zawarte są wszystkie najważniejsze dane potwierdzające ostatnie działania.

Do autora artykułu zostało wystosowane wezwanie do zaprzestania naruszeń względem Pracowni Finansowej oraz Pracowni Nowych Technologii oraz zostały podjęte odpowiednie kroki prawne. W przypadku dodatkowych pytań w tej sprawie prosimy o kontakt mailowy: media(at)pracownia-finansowa.pl.

Łącząc wyrazy szacunku,
Zarząd Pracownia Finansowa
Zarząd Pracownia Nowych Technologii

Przeczytaj także


Warning: array_map(): Argument #2 should be an array in /home/pracowniaf13/ftp/pnt/wp-content/themes/pnt-theme/single.php on line 55

W drugiej części skupimy się na zagadnieniach związanych już ściśle z samym Bitcoinem

PNT lokalizuje serwerownie w atrakcyjnych miejscach poza granicami Polski

Znajomość i rozumienie najważniejszych pojęć, które dotyczą branży nowych technologii, wydaje się być bardzo ważne dla przyszłych inwestorów

Wypłaciliśmy zaliczki na poczet zysków w inwestycji PNT2!

Wyobraźmy sobie, że Bitcoin to nic innego jak zwykła elektroniczna bankowość nie posiadająca właściciela