Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 270 11 10

Blog

O przyszłości technologii blockchain i kryptowalut


1 marca 2018

W piątek 23. lutego 2018r film dokumentalny KRYPTO ujrzał światło dzienne i zgromadził w Kinie Luna około 300 fanów nowych technologii. Na premierze nie zabrakło przedstawicieli Pracowni Nowych Technologii, a także innych uznanych twarzy rynku kryptowalut w Polsce.

Prace nad filmem trwały od zeszłego roku. W tym czasie reżyser Piotr Pacewicz, założyciel 813Studio, nawiązał współpracę ze specjalistami i firmami z branży kryptowalut, aby krok po kroku przybliżyć widzom tematykę zarówno walut cyfrowych jak i technologii blockchain. Obok ekspertów Pracowni Nowych Technologii, Szczepana Bentyna i Jakuba Bartoszka w filmie pojawili się także specjaliści m.in. z BitBay, Inpay, Beesfund oraz Golem Project.

Około 40-minutowa produkcja podzielona została na bloki tematyczne, w których znajdują swoje miejsce poszczególni eksperci. Film został przygotowany w sposób nowoczesny i atrakcyjny dla widza, dlatego staje się interesujący nawet dla tych, którzy z pojęciami kryptowalut mają do czynienia pierwszy raz. Po pokazie odbył się panel dyskusyjny z uczestnikami filmu, którzy podjęli temat przyszłości technologii blockchain i kryptowalut oraz odpowiadali na pytania widowni.

Najlepszym dowodem wysokiej jakości przekazu oraz podziękowaniem dla reżysera oraz obsady za nasycenie materiału wartościowymi informacjami były tłumne oklaski widowni po pojawieniu się końcowych napisów. Goście premiery potwierdzili w ten sposób, że film powinien obejrzeć każdy, kto w jakimkolwiek towarzystwie chciałby podjąć dyskusję na temat kryptowalut.

 

Przeczytaj także

Projekty inwestycyjne związane z nowymi technologiami wygenerowały zyski w rekordowo szybkim czasie!

Wydobywanie kryptowalut nadal jest jednym z najbardziej dochodowych i najszybciej rozwijających się biznesów inwestycyjnych w Polsce

Doświadczenie naszych ekspertów, sprawna komunikacja, a także systematyczne przekazywanie raportów okresowych sprawiają, że Inwestorzy chętnie przyłączają się do naszych projektów inwestycyjnych

Każdy przynajmniej raz usłyszał o Bitcoinie, niektórzy interesowali się tą tematyką znacznie szerzej, a wydobywanie i inwestowanie w kryptowaluty stawało się coraz popularniejsze. W konsekwencji na rynek wpłynęła ogromna ilość kapitału, skutkując w historycznie wysokich wycenach praktycznie każdej waluty.

Zapisz się