Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 270 11 10

Blog

Inwestycje w nowe technologie na Akademii Kryptowalut


10 lipca 2018

W ramach dzielenia się wiedzą ekspercką Wiceprezes PNT Jakub Bartoszek wziął udział w ostatniej edycji Akademii Kryptowalut, która odbyła się w hotelu Holiday Inn w Londynie i przeprowadził szkolenie na temat ‘Blockchain w oparciu o mining – żyjemy w świecie nowych technologii’.

Akademia Kryptowalut to cykl szkoleń mających na celu poszerzenie wiedzy uczestników na temat kryptowalut oraz blockchain. Prelegenci wyjaśniają czym są kryptowaluty, omawiają narzędzia do przechowywania walut cyfrowych oraz przyglądają się bliżej najpopularniejszej kryptowalucie, którą jest bitcoin. Dodatkowo na szkoleniach można się dowiedzieć na czym polega blockchain, mining czy trading, ale również skorzystać z doświadczenia biznesowego występujących ekspertów.

Jakub Bartoszek podzielił się wiedzą dotyczącą możliwości inwestowania w rozwój blockchain oraz omówił przykład dynamiki rozwoju przedsiębiorstwa z branży kryptowalut i blockchain na przykładzie Pracowni Nowych Technologii. Uczestnicy mogli poznać m.in. analizę zależności ceny od trudności wydobycia kryptowalut oraz dowiedzieć jak wielkie znaczenie ma w tym przypadku skala prowadzonego biznesu.

Słuchacze otrzymali porządną dawkę wiedzy od wszystkich prelegentów, która była dobrym czynnikiem zapalnym motywującym do działania osoby otwarte na inwestowanie w ten segment rynku. Potencjał jaki drzemie w technologii blockchain jest bowiem jeszcze nadal w fazie odkrywania kolejnych możliwości, więc warto śledzić jego rozwój i być na bieżąco.

 

Przeczytaj także

Dwa miesiące po tym jak pierwsze Kontenerowe Centrum Obliczeniowe zostało zainstalowane przy ekologicznej elektrowni wiatrowej, do parku wiatrowego wjechały kolejne mobilne data center – tym razem dwa jednocześnie!

W ślad za prototypem układu chłodzenia cieczą, na początku czerwca pojawiła się nowa wersja konstrukcji służącej do chłodzenia koparek kryptowalut

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia prelekcji wygłoszonej przez Szczepana Bentyna podczas konferencji WallStreet 22

W serwerowni panują nietypowe warunki, z których nie wszyscy zdają sobie sprawę

Zgodnie z zapowiedzią o planowanym zamknięciu pierwszego projektu inwestycyjnego PNT na kwocie 21 milionów złotych, informujemy, iż założenia zostały zrealizowane!

4 marca godz. 20:00 20 lutego godz. 13:00