Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 270 11 10

Blog

Inwestycje w mining i blockchain na Akademii Inwestora


1 października 2018

W dniu 30 września Wiceprezes PNT Jakub Bartoszek po raz kolejny wziął udział w Akademii Inwestora i jako prelegent podzielił się swoją wiedzą dotyczącą inwestycji na rynku nowych technologii.

Akademia Inwestora to cykl szkoleń i warsztatów inicjowanych przez Organizację Awareness & Knowledge, której misją jest pomoc w nawiązywaniu wartościowych relacji z osobami o podobnej wizji i energii biznesowej. Zwracana jest przy tym szczególna uwaga na wymianę wiedzy i doświadczeń, a także przedstawianie gotowych rozwiązań sprawdzonych w praktyce.

Uczestnicy spotkania w Londynie dowiedzieli się od Jakuba Bartoszka m.in. na czym polega mining cyfrowy, jak inwestować w branżę opierającą się na technologii blockchain i miningu, aby była zyskowna, a także mogli poznać najnowsze rozwiązania technologiczne w tym obszarze rynku.

Przeczytaj także

Kontenerowe Centra Obliczeniowe powstające w ramach projektów Pracowni Nowych Technologii zostały wyposażone niedawno w efektywniejsze systemy wentylacyjne

Dwa miesiące po tym jak pierwsze Kontenerowe Centrum Obliczeniowe zostało zainstalowane przy ekologicznej elektrowni wiatrowej, do parku wiatrowego wjechały kolejne mobilne data center – tym razem dwa jednocześnie!

W ślad za prototypem układu chłodzenia cieczą, na początku czerwca pojawiła się nowa wersja konstrukcji służącej do chłodzenia koparek kryptowalut

W serwerowni panują nietypowe warunki, z których nie wszyscy zdają sobie sprawę

Obejrzyj