Blog

Gdzie trzymać PNTfan coiny?


18 sierpnia 2017

Jak ogólnie wiadomo rynek kryptowalut i technologii Blockchain jest bardzo młody, a dynamiczne zmiany jakie w nim zachodzą sprawiają, że ciężko za nim nadążyć. W trosce o to, by zarówno nasi Inwestorzy, jak i fani Pracowni Nowych Technologii mogli być na bieżąco z branżowymi nowinkami oraz stale poszerzać swoją wiedzę z zakresu działania i wykorzystywania technologii Blockchain tworzymy materiały edukacyjne, które mogą okazać się w tym pomocne.

W specjalnie przygotowanym video  podpowiadamy początkującym jak skonfigurować portfel mobilny, na którym można przechowywać PNTfan coiny, a dla bardziej zaawansowanych przygotowaliśmy krótką recenzję portfela mobilnego imToken. W materiale odpowiemy m.in. na pytania takie jak:

  1. Jak korzystać z portfela imToken?
  2. Jak dokonać jego konfiguracji?
  3. Jakie są jego wady i zalety?
  4. Czy jest bezpieczny?
  5. Jak przechowywać na nim PNTfan coiny?

Zapraszamy do oglądania!

Przeczytaj także

Na czym polega inwestycja w kopalnie kryptowalut? Czym różni się od inwestycji w kryptowaluty? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań udziela Prezes Zarządu Pracowni Nowych Technologii Szczepan Bentyn.

Zapraszamy na webinar na temat inwestycji w park maszynowy, sprzedający moc obliczeniową potrzebną do wytworzenia kryptowalut