Branża zaczyna odbijać, a wyniki cieszyć pasjonatów nowych technologii


17 czerwca 2019
pracownia nowych technologii, pnt inwestorzy pnt, zyski pnt, szczepan bentyn

Miło nam poinformować, że realizacja projektu serwerowni zlokalizowanej w Rosji, gdzie cena energii zasilającej Blockchain Data Center jest niezwykle atrakcyjna, pozwoliła na wypłatę zaliczki na poczet zysków w inwestycji PNT2.

Korzystając z dekoniunktury na rynku walut cyfrowych, projekt Blockchain Data Center realizowany w ramach PNT2, decyzją Zarządu oraz Inwestorów, został zasilony ostatnio w 500 urządzeń obliczeniowych typu Antminer z rynku wtórnego, które spółka zakupiła w bardzo atrakcyjnej cenie. Po powrocie do trendu wzrostowego najpopularniejszej waluty cyfrowej BTC, a także poprzez możliwość nabycia sprzętu do miningu cyfrowego w korzystnych cenach, branża zaczyna odbijać, a wyniki cieszyć cierpliwych pasjonatów nowych technologii.

Inwestorzy projektu PNT2 otrzymali wypłaty w pierwszej połowie czerwca i jeśli sytuacja na rynku nie ulegnie drastycznym zmianom, to w spółce planowane są wypłaty na poczet zysku nie rzadziej niż co kwartał, a jeśli będzie taka możliwość, to nawet co miesiąc.

Przeczytaj także

Wyobraźmy sobie, że Bitcoin to nic innego jak zwykła elektroniczna bankowość nie posiadająca właściciela

Zamówione zostało 600 komputerów typu Antminer S9

Zbliża się bardzo ciekawy okres na rynku miningu cyfrowego

Pierwszy polski przewodnik po praktycznych zastosowaniach technologii blockchain