Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 270 11 10

Blog

W FSO Żerań powstanie największa stacjonarna kopalnia Pracowni Nowych Technologii


17 lipca 2017

W ubiegłym tygodniu Zarząd Pracowni Nowych Technologii podpisał umowę z Fabryką Samochodów Osobowych na Żeraniu na wynajem powierzchni, na której powstać ma największa stacjonarna kopalnia PNT.

Nie ma chyba osoby, która nie słyszałaby o Fabryce Samochodów Osobowych na Żeraniu – kiedyś jednym z największych zakładów w Polsce,  dziś scenografii wielu filmów i reklam fabryce, z której od kilku lat nie wyjechało żadne auto. Już pod koniec lipca na 350 metrach kwadratowych tej fabryki powstanie największa stacjonarna kopalnia Pracowni Nowych Technologii składająca się z około 400 komputerów, których zapotrzebowanie na energię elektryczną wynosi 0,5 MW.

Oprócz umiejscowienia w FSO stacjonarnej kopalni PNT planuje również stworzyć i rozwinąć tam montownię, miejsce serwisu oraz magazyn sprzętu, który w przyszłości po zainstalowaniu w specjalnych kontenerach trafiał będzie w okolice elektrowni wiatrowych i biogazowni by tam móc konsumować wyprodukowaną przez nie tanią energię elektryczną.

Fabryka Samochodów Elektrycznych to miejsce oferujące swoim najemcom doskonałą lokalizację, praktycznie nieograniczone możliwości rozbudowy oraz wysoki poziom bezpieczeństwa zainstalowanego tam sprzętu.

Przeczytaj także

Otrzymujemy wiele pytań dotyczących wpływu wahań kursu Bitcoina na osiągany przez Inwestorów zysk. Czy zatem Inwestor powinien cieszyć się ze wzrostu jego ceny i martwić gdy zaobserwuje jej spadek?

Zapraszamy na webinar na temat inwestycji w park maszynowy, sprzedający moc obliczeniową potrzebną do wytworzenia kryptowalut