Blog

O wspaniałej walucie, która zmieni świat w „Manager Inspiracji” Szczepan Bentyn


20 czerwca 2017

W sobotnim wydaniu „Manager Inspiracji” Prezes Zarządu Pracowni Nowych Technologii Szczepan Bentyn odpowiadał na pytania Łukasza Grassa, które dotyczyły m.in.  Bitcoina, technologii Blockchain oraz innych kryptowalut.

„Bitcoin to kryptowaluta, czyli waluta zabezpieczona kryptograficznie, która w ocenie mojej jak i wielu ekspertów jest pierwszą w historii ludzkości doskonała walutą. Bitcoina nie da się spalić,  nie da się go skasować, zniszczyć, zatrzymać ani cenzurować. Nie da się również edytować jego transakcji. Ilość Bitcoinów również jest ograniczona, nie da się zatem go dodrukować i wydobywany będzie do 2140 roku”

Manager Inspiracji to cotygodniowa audycja na antenie Radia Kolor 103.00 FM przygotowywana przez redakcję Business Insider Polska, w której redaktor naczelny Łukasz Grass wraz z zaproszonymi gośćmi porusza najciekawsze tematy zamieszczane w serwisie www.bi.pl dotyczące  najnowszych trendów ze świata biznesu i nowych technologii.  Całość audycji dostępna pod linkiem http://radiokolor.pl/podcasty/po/118/manager-inspiracji-17062017

 

Przeczytaj także

Otrzymujemy wiele pytań dotyczących wpływu wahań kursu Bitcoina na osiągany przez Inwestorów zysk. Czy zatem Inwestor powinien cieszyć się ze wzrostu jego ceny i martwić gdy zaobserwuje jej spadek?

Zapraszamy na webinar na temat inwestycji w park maszynowy, sprzedający moc obliczeniową potrzebną do wytworzenia kryptowalut